O Firmie

PANORAMA to wiodąca na Polskim rynku firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektów sportowych. Oferujemy również wysokiej jakości sprzęt sportowy do wyposażenia hal, boisk, placów zabaw oraz innych obiektów o charakterze sportowym.

Działamy nieprzerwanie od 1995 roku, systematycznie poszerzając zakres oferty oraz grono zadowolonych klientów. Jesteśmy w stanie zastosować nasze bogate doświadczenie oraz wiedzę do każdego rodzaju zadań. Oferujemy nasze usługi zarówno w zakresie budowy boisk, kortów tenisowych, jak też większych hali sportowych i stadionów, aż po rozlegle pola golfowe i kompleksy sportowe. Budowa obiektów sportowych nie stanowi dla nas żadnego problemu, bez względu na rozmiar oraz charakter zlecenia.

Przy budowie obiektów sportowych współpracujemy z czołowymi producentami nawierzchni oraz wyposażenia z całego świata. Dysponujemy doskonałym sprzętem sportowym, który zapewnia odpowiednie warunki do treningu i wysoki poziom bezpieczeństwa. Staramy się, by każde nasze boisko oraz inny obiekt sportowy odznaczało się funkcjonalnością i wykazywało dogodne warunki do uprawiania sportów oraz kibicowania.


INFORMACJE
Firma została założona w 1995 roku w Gdańsku przez czterech absolwentów Politechniki Gdańskiej.
W okresie ostatnich 17 lat:

  • Wyposażyliśmy 400 hal sportowych w podłogi i sprzęt sportowy
  • Zbudowaliśmy kilkaset boisk sportowych i wielofunkcyjnych oraz kortów tenisowych
  • Zbudowaliśmy 45 pełnowymiarowych stadionów do piłki nożnej
  • W ramach programu Orlik wykonaliśmy już 220 projektów
  • Według niezależnych badań w roku 2011 firma PANORAMA zrealizowała najwięcej obiektów sportowych spośród wszystkich firm budowlanych działających w Polsce.

MISJA
PANORAMA chce być liderem wartości w sektorze budownictwa sportowego w Polsce.

Budowa boisk oraz innych obiektów sportowych przebiega w oparciu o następujące zasady:

  • Klienci widzą w nas niezawodnego partnera. Zawsze dostarczamy to, do czego się zobowiązujemy.
  • Tworzymy wartość na wszystkich etapach procesu budowlanego zapewniając najwyższą efektywność i jakość.
  • Lokalna społeczność postrzega nas jako odpowiedzialnego partnera. Promujemy technologie przyjazne środowisku i chcemy, żeby efekty naszej pracy podnosiły jakość życia w Polsce.

Tworzymy boiska sportowe i place zabaw z myślą o najmłodszych, którym chcemy podarować bezpieczne miejsce, gdzie mogą zaznać beztroskiej zabawy oraz rozwijać swoje pasje i umiejętności sportowe. Wykonujemy także zlecenia na stadiony, które wyposażamy w profesjonalny sprzęt w trosce o odpowiednie warunki treningu oraz gry zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki nam powstają również boiska wielofunkcyjne pozwalające na uprawianie jednocześnie wielu dyscyplin sportowych.